BLOG YAZILARI

Yemekleriyle Damak Isırtan Paket Servis Restoranlar

Covid-19 Paket Servis

yemekleriyle-damak-isirtan-paket-servis-restoranlar

Covid-19 salgınını yavaş yavaş ardımızda bırakmaya hazırlandığımız günlerde tedbiri elden bırakmamaya ve güvenliğimizi, sağlığımızı korumaya devam ediyoruz. Bu kapsamda sizler için birbirinden leziz yemekler pişiren ve paket servisiyle öne çıkan restoranları listeledik...

Aşağıda sıraladığımız İncili Gastronomi Rehberi’nde yer alan restoranların tümü yemeklerini; aynı lezzet ve kalitede evlerinize kadar ulaştırıyor. Size de afiyetle yemesi kalıyor.

· Develi, tüm menüsünde yer alan çeşitlerin büyük bir bölümünü Florya, Etiler, Nişantaşı, Ataşehir ve Kalamış şubelerinden uğra-al olarak ya da siparişle evlere paketle servis ediyor.

· Cibalikapı Balıkçısı da zeytinyağlı ve mezelerini hazırlayıp evlere yolluyor. Siparişler telefonla da alınıyor. ‘Getir’ ve ‘Yemeksepeti’ üzerinden de ulaştırılıyor.

· Didem Şenol, Gram Evde servisini genişletti. ‘Aç ve pişir kutularını, ‘ısıt ve ye’, ‘buzluğu doldur,’ ‘Gram pastane’ ve ‘pazaryeri’ bölümünde de kendi kullandıkları ürünleri internet sayfasından siparişle evlere ulaştırıyor.

· Basta Street Food, hamburgerlerini ve dürümlerini birkaç gün öncesinden sipariş verirseniz yarı hazırlanmış halde garnitürleriyle birlikte evlere yolluyor.

· Ramazan Bingöl Et Lokantası, İstanbul’un her yerine paket servisiyle menüsünde yer alan çeşitleri yolluyor.

· Zula ve Batard da al götür ve evlere servis hizmeti veriyor, sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde ise Yemeksepeti aracılığıyla gönderimler yapılıyor.

· Sushi Manga’ya ister telefonla sipariş veriyor, isterseniz Getir uygulamasını kullanıyorsunuz.

· Urla’daki Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi de lokantalarını kapatma kararı aldıktan sonra zeytinyağlarının yanı sıra kendi tesislerinde ürettikleri ürünlerini web sayfasından ve

sosyal medya hesaplarından tüketiciyle buluşturuyor.

· Göktürk’te yaşayan Şef Stathis Dapiapis çarşamba gününe dek sipariş verildiğinde her hafta hazırladığı menüden seçilenleri cuma günleri evlere yolluyor.