Teşekkür

Teşekkürdummy image

İncili Gastronomi Rehberi, ortak akıl ve gerçek bir ekip çalışmasıyla ortaya çıktı. Hürriyet Gazetesi'nin restoranlar için şeffaf bir değerlendirme sistemi oluşturma misyonunu üstlenmesi, Karaca Grup CEO'su Fatih Karaca'nın “Türkiye'de restoranların bir arada göründüğü güvenilir bir rehberin eksikliğini biz de duyuyorduk,” diyerek iş birliğini kabul etmesiyle İncili Gastronomi projesi hayata geçti.

Bugüne dek yaptıkları çalışmalarla sektöre katkısının büyük olduğunu düşündüğümüz çok değerli isimler Ahmet Örs, Mehmet Yalçın, Nedim Atilla ve Teoman Hünal Danışma Kurulu; Mehmet Yaşin, Vedat Başaran, Deniz Alphan, Hande Arslanalp, Engin Akın, Dilara Koçak, Nevin Halıcı, Sedat Ergin, Ertuğrul Özkök ve Reha Tanör onur kurulu üyelerimiz olmayı kabul ederek desteklerini verdiler.

Laleper Aytek, Sibel Kutlusoy, Aydın Sertbaş ve sosyal medyadaki adlarıyla Audiosoup, Civil King olarak tanınan Çiler Geçici Öztürk ile Mehmet Öztürk bize arşivlerini açtılar. İzmir Gourmet Guide kurucusu Serkan Saysen ve Ahmet Güzelyağdöken, Lezzet Noktaları bölümü için katkılarını esirgemediler. Her birine teşekkürlerimiz sonsuz.

Ve İncili Gastronomi Rehberi'nin asıl kahramanları, yeme-içme tutkunu gizli müfettişlerimiz büyük bir özveriyle çalışarak, bizleri yarı yolda bırakmadan, son bir yıl içinde gittikleri restoranları değerlendirdiler.

Böylesi kapsamlı bir proje, ancak sağlam iş birliğiyle ortaya çıkabilirdi. Her biri projeye inandı ve destekledi. Yanımızda olmaları, eleştirileri, katkıları bize güç verdi; vermeye de devam edecek. Eğer olmasalardı bu projeyi hayata geçirecek enerjiyi ve heyecanı bulamazdık.

Demirören Medya Grubu, Demirören Medya Gazete Reklam Satış Grup Başkanı Gürcan Korkmaz, 360 derece projelerden sorumlu Gupse Özgür ve Kaan Yarman, çalışma sürecinde bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Ben ve proje ekibimiz Gamze İneceli, Cemre Narin, Zeyno Gürses Dölay, Emine Tunadan ve Oğul Türkkan adına herkese en içten teşekkürlerimizle...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK RESTORAN LİSTELERİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK RESTORAN LİSTELERİ